OSP Lachowice

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek

Mistrzostwa MDP w sporcie pożarniczym- Kuków

W niedzielę 12 sierpnia drużyny MDP z naszej jednostki brały udział w kolejnej już edycji „Mistrzostw MDP w sporcie pożarniczym” organizowanych przez OSP Kuków. W zawodach wzięły udział 23 drużyny. Zawodnicy mieli do pokonania tor przeszkód składający się m. in. z takich elementów jak: przejście przez ściankę, slalom, przejście przez płotek z dwoma wężami W52 czy sprawienie linii gaśniczej. W Grupie Starszej Chłopców nasz zawodnik dh Radosław Świerkosz uzyskał czas pozwalający mu zająć świetne drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Natomiast cała drużyna w tej grupie uzyskała bardzo dobre czasy, które pozwoliły zająć im najwyższe miejsce na podium przed drużynami z Zembrzyc i Huciska. W Grupie Młodszej Chłopców nasi druhowie zajęli piąte miejsce. Gratulujemy świetnych wyników naszej młodzieży i życzymy im kolejnych sukcesów.