OSP Lachowice

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek

Wspólne kolędowanie z OSP Lachowice

6 stycznia 2023r. Święto Trzech Króli . Zimno, pochmurno, a czasem nawet deszczowo, ale atmosfera przy remizie była tak gorąca jak pod palmą na Hawajach 😁😁😁. To co się działo ciężko jest opisać słowami 🤗🤗🤗Dziękujemy Wam, że byliście tak licznie z nami w tym dniu 💕Dziękujemy Orkiestra Dęta Gminy Stryszawa . Dziękujemy cudownym mażoretkom z Mażoretki ARVA 😘. Dziękujemy Pani Iwona Anna Staśkiewicz , dziękujemy Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi a w szczególności dziękujemy Grzegorzowi Krawczyk, Monice i Grzegorzowi Pasierbek, Ani Siwiec , Magdalenie Gubernat-Hutniczak, Natalii Mędrala z ekipą, Ani Niewdana z mężem, Marysi Adamczowskiej 😍 wszystkim tym, którzy znaleźli czas i chęć, by stworzyć to wszystko.😊😊👩‍🚒👩‍🚒👏👏👏

Za wykonanie zdjęć bardzo dziękujemy Weronice Baca, Dorocie Kubieniec, Faustynie Cieślak oraz wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi zdjęciami 😊