OSP Lachowice

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek

I Zimowe Manewry Ratownicze Powiatu Suskiego – Lachowice 2023

I Zimowe Manewry Ratowniczo Gaśnicze powiatu suskiego. 5 założeń. 9 jednostek biorących udział i 60 osób w obsłudze. Było bosko 😁😁😁😁. Dziękujemy za pomoc w organizacji Komendzie PSP w Suchej Beskidzkiej, wójtowi gminy Stryszawa Panu Rafałowi Lasek, pielęgniarkom i ratownikom z Bielskiego Pogotowie Ratunkowe, OSP Czechówka. Okazało się iż są to eliminacje powiatowe a zatem Gratulujemy OSP Kurów która okazała się najlepsza i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Małopolski w KPP. Dziękujemy również właścicielom domku letniskowego za pomoc w ogarnięciu noclegu dla naszych gości oraz Monice i Grzegorzowi Pasierbek za pewien sponsoring a szczególnie Ani Trzop za piękne statuetki.
Domek w Górach
Mchem i drewnem
Foto: